ХК «Донбас-2003» виграв турнір «Льодовиковий період»

20.10.2014 ХК «Донбас-2003» виграв турнір «Льодовиковий період»

З 18 по 19 жовтня в Білій Церкві пройшов Всеукраїнський турнір серед юнаків 2003-го року народження «Льодовиковий період».

Читати далі...

У Слов’янську визначився переможець «Веселих стартів»

18.10.2014 У Слов’янську визначився переможець «Веселих стартів»

17 жовтня в Слов’янську відбувся фінал міських змагань «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

18.10.2014 У Слов’янську відбувся фінал міських змагань з міні-футболу серед старшокласників

Після двох відбіркових турів, у яких взяли участь 11 команд, до фіналу змагань вийшли чотири кращі колективи.

Підсумки проведення «Олімпійського тижня» в Харцизьку

17.10.2014 Підсумки проведення «Олімпійського тижня» в Харцизьку

Із запізненням на місяць у загальноосвітніх та дошкільних установах Харцизька пройшли заходи, присвячені «Олімпійському тижню».

У Слов’янську визначився останній фіналіст «Веселих стартів»

17.10.2014 У Слов’янську визначився останній фіналіст «Веселих стартів»

16 жовтня в Слов’янську відбувся третій – він же останній – відбірковий тур міських змагань «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

Маріупольські боксери стали володарями нагород у Дубліні

17.10.2014 Маріупольські боксери стали володарями нагород у Дубліні

У Дубліні (Ірландія) завершився традиційний дитячо-юнацький міжнародний турнір з боксу.

17.10.2014 У Краматорську для п’ятикласників провели спортивно-ігрову програму до Дня українського козацтва

У Краматорську для дітей мікрорайону Новий світ було проведено спортивно-ігрову програму до Дня українського козацтва.

«Веселі козачата» змагалися в Краматорську

17.10.2014 «Веселі козачата» змагалися в Краматорську

У Краматорську в кімнаті підлітків «Прометей» до Дня українського козацтва було проведено ігрову програму «Веселі козачата».

Два донецькі велосипедисти стартують на чемпіонаті Європи з треку

16.10.2014 Два донецькі велосипедисти стартують на чемпіонаті Європи з треку

З 16 по 19 жовтня в Гваделупі відбудеться європейська першість з велоспорту на треку.

ХК «Донбас-2003» візьме участь у турнірі «Льодовиковий період»

16.10.2014 ХК «Донбас-2003» візьме участь у турнірі «Льодовиковий період»

Змагання пройдуть з 18 по 19 жовтня в місті Біла Церква.

У Слов’янську відбувся другий тур міських змагань «Веселі старти»

16.10.2014 У Слов’янську відбувся другий тур міських змагань «Веселі старти»

15 жовтня в Слов’янську продовжили свою ходу міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

Краснолиманські велогонщики стали призерами змагань на Луганщині

16.10.2014 Краснолиманські велогонщики стали призерами змагань на Луганщині

У м. Кремінна Луганської області пройшла велогонка на шосе, 14-й меморіал, присвячений Заслуженому тренеру України Миколі Кошелеву.

Донеччанин став чемпіоном світу з «Вільної піраміди»

15.10.2014 Донеччанин став чемпіоном світу з «Вільної піраміди»

У Пермі (Російська Федерація) завершився чемпіонат світу з більярдного спорту серед юніорів.

Сторінки: 1... 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 ...1128