12.10.2018 На Кубку України з кікбоксингу WAKO в Черкасах збірна Донеччини виборола друге місце

5-7 жовтня у м. Черкаси відбувся  Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік, К-1 та музичні форми. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з різних областей України. Кікбоксери Донецької області вибороли 20 медалей (10 - золоті, 7 - срібні, 3 - бронзові) і посіла друге місце у загальному заліку.

Читати далі...

12.10.2018 Збірна команда Донецької області здобула 20 медалей чемпіонату України з джиу-джитсу

5-7 жовтня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу, в якому змагались 300 спортсменів усіх вікових категорій з дев’яти областей нашої країни.

11.10.2018 Олена Мартинкова здобула «золото» і «бронзу» на всеукраїнських шахових змаганнях у Краматорську

Донецький обласний шаховий клуб імені О.В.Момота в Краматорську вчергове став місцем проведення іміджевих змагань серед жінок: з 28 вересня по 7 жовтня відбувся півфінал чемпіонату України з класичних шахів, 8-9 жовтня – чемпіонат України зі швидких шахів, 10 жовтня – чемпіонат України з шахів (бліц).

Дзюдоїсти Донеччини вибороли нагороди чемпіонату України (U-17) на Закарпатті

11.10.2018 Дзюдоїсти Донеччини вибороли нагороди чемпіонату України (U-17) на Закарпатті

5-7 жовтня в Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів (до 17 років), в якому взяли участь понад 500 спортсменів з нашої країни, а також гості з Бельгії, Румунії, Словенії, Угорщини, Франції, Чехії.

Микита Крапівін – призер міжнародного турніру з боксу в Греції

11.10.2018 Микита Крапівін – призер міжнародного турніру з боксу в Греції

26-29 вересня у Греції відбувся міжнародний турнір з боксу «The Unknown Champion», в якому взяли участь молодіжні команди Бразилії, Греції, Італії, Кіпру, Угорщини і України.

Рахунок на табло. ХК «Дніпро» (Херсон) - ХК «Донбас» (Донецьк) - 4:1

10.10.2018 Рахунок на табло. ХК «Дніпро» (Херсон) - ХК «Донбас» (Донецьк) - 4:1

Результати і анонси матчів команд Донецької області
Хокей. Чемпіонат України. Українська хокейна ліга. Регулярний чемпіонат.
8-й тур. 10 жовтня (Херсон).
«Дніпро» (Херсон) - «Донбас» (Донецьк) - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

10.10.2018 У Святогірську презентували детальний план території під будівництво олімпійської спортивної бази

10 жовтня відбулась презентація та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську».

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області у вересні 2018 року

10.10.2018 Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області у вересні 2018 року

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів спортсменів регіону на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

09.10.2018 Донецьку область з робочим візитом відвідав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов

9 жовтня відбувся робочий візит Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова до Донецької області. Впродовж доби він відвідав Всеукраїнський семінар «Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку», що проходить у Святогірську, взяв участь у відкритті молодіжного центру «Імпульс» у Світлодарську та оглянув молодіжний центр «Перспектива» у Бахмуті.

09.10.2018 Артем Піддубний - дворазовий чемпіон Київського марафону. Вікторія Калюжна – віце-чемпіонка в Білій Церкві

7 жовтня в Україні відбулись два найвідоміших у країні марафони – Київський і Білоцерківський, на яких вдало виступили легкоатлети Донецької області Артем Піддубний і Вікторія Калюжна.

Спартакіада допризовної молоді Великоновосілківського району

09.10.2018 Спартакіада допризовної молоді Великоновосілківського району

6 жовтня у Великоновосілківському районі, на стадіоні «Колос», відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді серед збірних команд закладів загальної середньої освіти.

09.10.2018 До Дня працівників освіти шкільні вчителі Слов’янська визначили чемпіонів з боулінгу

3 жовтня у Слов’янську, в розважальному центрі «Taler», відбувся міський турнір з боулінгу серед вчителів загальноосвітніх шкіл, присвячений Дню працівників освіти України.

Відкритий урок з футболу в Костянтинівському районі

09.10.2018 Відкритий урок з футболу в Костянтинівському районі

1 жовтня в Костянтинівському районі відбулось масове спортивне свято для дітей міста Костянтинівки і Костянтинівського району «Відкритий урок з футболу» під гаслом «Від насіння до колосу - виростимо команду разом!».

08.10.2018 У Слов’янську визначились переможці перших міжнародних змагань з триатлону на призи Віктора Зємцева

6-7 жовтня в центрі міста Слов’янськ відбулись перші міжнародні змагання з триатлону на призи майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона світу Віктора Зємцева – відкритий чемпіонат Донецької області серед дорослих, юніорів, юнаків та аматорів, а також чемпіонат України в естафеті-мікст серед молоді та юнаків.

Сторінки: 1... 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 ...1129