Бахмут визначив найсильніших в армспорті

14.05.2019 Бахмут визначив найсильніших в армспорті

24 квітня в місті Бахмут, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Металург», відбулись традиційні міські змагання з армрспорту, в яких взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів, а також чоловіки.

Читати далі...

14.05.2019 У чемпіонаті Слов’янська з боулінгу перемогла команда Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету

24 квітня в місті Слов’янськ, у розважальному центрі «Taler», відбувся останній фінал II чемпіонату міста з боулінгу серед учнівської та студентської молоді (група вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.).

Інваспорт. Бахмут прийняв чемпіонат Донецької області з легкої атлетики

14.05.2019 Інваспорт. Бахмут прийняв чемпіонат Донецької області з легкої атлетики

23 і 24 квітня в місті Бахмут, на стадіоні «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату.

14.05.2019 Донецька збірна здобула в Києві 35 медалей чемпіонату України зі спортивної аеробіки

З 19 по 22 квітня в місті Київ відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки і фітнесу серед дорослих і юніорів, який зібрав команди 10 областей нашої країни.

14.05.2019 У Вінниці на чемпіонаті України з пішохідного туризму команда Донеччини здобула змагальний досвід

З 18 по 22 квітня в місті Вінниця відбувся чемпіонат України зі спортивного туризму (пішохідний туризм). На змагання прибули 17 команд з 11 регіонів нашої країни: міста Київ, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької,  Чернігівської областей.

14.05.2019 Збірна Донецької області з нагородами чемпіонату України зі спортивного орієнтування в Сумах

З 17 по 22 квітня в місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки, бігом) та Кубок України (етапи, бігом, ІІІ-ІV ранг). У змаганнях взяли участь 442 спортсмена з 18 областей нашої країни.

Медальний виступ Донеччини у Києві на чемпіонаті України зі спортивних танців

14.05.2019 Медальний виступ Донеччини у Києві на чемпіонаті України зі спортивних танців

З 19 по 22 квітня в місті Київ відбувся чемпіонат України зі спортивних танців (дорослі, професіонали), у якому взяли участь 1600  спортсменів з восьми областей нашої країни.

14.05.2019 Спорт для всіх. Заходи «Sport for Life», «Переграй усіх», благодійний ярмарок у Маріуполі

За минулий  тиждень (з 15 по 21 квітня) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено масові спортивно-оздоровчі заходи.

Баскетболісти-ветерани Донеччини - переможці міжнародного турніру в Туреччині

14.05.2019 Баскетболісти-ветерани Донеччини - переможці міжнародного турніру в Туреччині

З 18 по 21 квітня в місті Мармаріс (Туреччина) відбувся міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранів «Marmaris Veteran Basketbol Turnirvasi 3». У віковій категорії «40+» перемогла команда «Bremer Ukraine», сформована з баскетбольних майстрів Донецької області.

Покровськ провів свій перший обласний турнір зі змішаних єдиноборств

14.05.2019 Покровськ провів свій перший обласний турнір зі змішаних єдиноборств

21 квітня в місті Покровськ відбувся обласний турнір зі змішаних єдиноборств у вікових категоріях від 6 років і старше. Це перший для міста турнір з цього виду спорту, і відтепер його проводитимуть у Покровську щорічно.

14.05.2019 На чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA в Харкові збірна Донецької області виборола 52 медалі

З 18 по 21 квітня в місті Харків відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WPKA, на якому збірна команда Донецької області здобула виборола 23 золоті, 15 срібних, 14 бронзових нагород. У складі Донецької області виступили кікбоксери з міст Маріуполь і Краматорськ.

14.05.2019 Донеччина здобула низку нагород в Одесі на чемпіонаті України з таїландського боксу Муей-Тай

З 17 по 21 квітня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 17 областей України. Цей чеміпіонат є одним з найважливіших етапів відбору до національної збірної команди України для участі в чемпіонаті світу.

Чемпіонами Донецької області з волейболу U-13 стали юнаки ДЮСШ м. Покровськ

13.05.2019 Чемпіонами Донецької області з волейболу U-13 стали юнаки ДЮСШ м. Покровськ

З 18 по 21 квітня в місті Покровськ, на базі СК «Металург», відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 13 років і молодше.

13.05.2019 Успішний результат Донецької області на чемпіонаті України з традиційного карате в Кропивницькому

З 19 по 21 квітня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з традиційного карате серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, молодших юнаків, який зібрав понад 300 учасників з 14 областей країни.

Сторінки: 1... 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 ...1129