03.07.2019 Інваспорт. Легкоатлети Донеччини додали в скарбничку регіону 22 медалі чемпіонату України в Кропивницькому

25-27 червня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

Читати далі...

Віталія Врублевська потребує допомоги

03.07.2019 Віталія Врублевська потребує допомоги

Заслужений тренер України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, майстер спорту України міжнародного класу з самбо, майстер спорту України з дзюдо, чемпіонка світу з самбо, багаторазова чемпіонка України з дзюдо та самбо, кавалер ордена княгині Ольги III ступеня потребує термінової допомоги.

03.07.2019 Борці Донеччини здобули повний комплект нагород на чемпіонаті Європи U15 у Кракові

27-30 червня в місті Краків (Польща) відбувся чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат до 15 років.

02.07.2019 Обласною комісією схвалено здійснення адресної виплати для придбання житла Наталії Мартюхіній

2 липня в місті Краматорськ відбулось чергове засідання Обласної комісії з розгляду питань щодо визначення одержувачів адресної виплати для придбання житла.

Вітаємо з Міжнародним днем спортивного журналіста!

02.07.2019 Вітаємо з Міжнародним днем спортивного журналіста!

Шановні представники засобів масової інформації! Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем спортивного журналіста, який щороку відзначається 2 липня!

01.07.2019 На обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» перемогла родина Трунових з Костянтинівки

28 червня в місті Костянтинівка на площі біля Палацу культури та дозвілля відбувся фінал обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де звання кращих виборювали команди-переможці перших етапів змагань з міст та районів Донеччини.

Результати виступу спортсменів Донецької області на II Європейських іграх

01.07.2019 Результати виступу спортсменів Донецької області на II Європейських іграх

З 21 по 30 червня в Мінську (Республіка Білорусь) відбулися престижні міжнародні змагання – ІІ Європейські ігри, де звання кращих виборювали понад 4000 атлетів із 50 країн. Від збірної команди України на старти поїхали 198 спортсменів з 15 видів спорту, а представництво Донецької області склало 8 спортсменів з 6 видів спорту.

01.07.2019 Легкоатлети Донеччини в складі збірної України – переможці командних змагань на ІІ Європейських іграх

28 червня в Мінську, столиці Республіки Білорусь, у рамках ІІ Європейських ігор відбулись фінальні змагання з легкої атлетики за форматом DNA (Dynamic New Athletics – динамічна нова легка атлетика), де за командний комплект нагород боролись 6 кращих збірних: України, Білорусі, Франції, Німеччини, Італії та Чехії.

Вітаємо з Днем молоді!

30.06.2019 Вітаємо з Днем молоді!

Дорогі друзі! Вітаємо вас із Днем молоді!

29.06.2019 У Костянтинівці на ветеранському турнірі з міні-футболу перемогли «Трудові резерви»

26 червня до Дня Конституції України на майданчику зі штучним покриттям в Костянтинівці відбувся міський турнір з міні-футболу серед ветеранів спорту.

29.06.2019 Команда Донецької області посіла призові місця у фіналі всеукраїнських змагань серед голів сільських і селищних рад

З 20 по 23 червня в місті Скадовську Херсонської області відбулись фінальні змагання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад, де за звання кращих боролись переможці відбіркового етапу з 16 регіонів країни.

Спорт для всіх. Веселі розваги на фестивалі, в екстрім-парку і дитсадку

29.06.2019 Спорт для всіх. Веселі розваги на фестивалі, в екстрім-парку і дитсадку

За минулий тиждень (з 17 по 23 червня) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено оздоровчо-масові заходи.

Вітання до Дня Конституції України

28.06.2019 Вітання до Дня Конституції України

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

27.06.2019 Легкоатлети Донеччини допомогли збірній Україні вийти у фінал командних змагань на ІІ Європейських іграх

26 червня в Мінську, столиці Республіки Білорусь, у рамках ІІ Європейських ігор відбулись півфінальні змагання з легкої атлетики за форматом DNA (Dynamic New Athletics – динамічна нова легка атлетика), під час яких збірні 12 країн боролись за право вийти у фінал, де визначаться володарі командного комплекту нагород.

Сторінки: 1... 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 ...1129