15.10.2020 У чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного кросу перемогла збірна команда Маріуполя

З 10 по 11 жовтня в місті Слов’янськ пройшов чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу серед всіх вікових груп. Перемогу в загальнокомандному заліку здобула збірна команда Маріуполя, яка вперше за десять років виступила у повному складі.

Читати далі...

У Лимані триває будівництво сучасного комплексу з велосипедного спорту

15.10.2020 У Лимані триває будівництво сучасного комплексу з велосипедного спорту

15 жовтня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова з робочим візитом відвідали місто Лиман, де ознайомилися з ходом будівництва сучасного велоспортивного комплексу.

Do like Olympians для маріупольських школярів

15.10.2020 Do like Olympians для маріупольських школярів

13 жовтня в загальноосвітній школі №65 міста Маріуполь відбулось олімпійське свято, організоване за участі Відділення НОК України в Донецькій області і Донецької обласної федерації греко-римської боротьби.

Вітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

14.10.2020 Вітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні колеги! Приміть щирі вітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Вікторія Хапіліна з рекордом траси виграла марафон у Софії

13.10.2020 Вікторія Хапіліна з рекордом траси виграла марафон у Софії

11 жовтня в Софії (Болгарія) відбувся марафон «Wizz Air Sofia» серії World Athletics Bronze Label, що запам’ятається яскравою перемогою української легкоатлетки Вікторії Хапіліної.

13.10.2020 «Велике будівництво»: у Слов’янську завершено реконструкцію стадіону імені Юрія Скиданова

Добігла кінця реконструкція стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» міста Слов’янськ, яка проводилася протягом 4,5 місяців у рамках програми президента України «Велике будівництво».

13.10.2020 У чемпіонаті Донецької області з волейболу серед юнаків перемогли волейболісти Покровська

З 8 по 11 жовтня в ігровому залі спорткомплексу «Металург» міста Бахмут відбулись змагання чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд юнаків віком 16 років та молодше.

Каратисти Донеччини здобули 18 нагород Кубка України у Кропивницькому

13.10.2020 Каратисти Донеччини здобули 18 нагород Кубка України у Кропивницькому

З 9 по 11 жовтня у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з традиційного карате серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 300 каратистів з 10 областей України та міста Київ.

14 медалей чемпіонату України з сумо здобули борці Донеччини у Вінниці

13.10.2020 14 медалей чемпіонату України з сумо здобули борці Донеччини у Вінниці

З 7 по 11 жовтня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з сумо, який зібрав близько 500 учасників з 11 областей країни.

13.10.2020 В рамках програми «Велике будівництво» у Волновасі «з нуля» звели сучасний стадіон

У рамках програми «Велике будівництво», що за ініціативи президента України Володимира Зеленського спрямована на масштабну розбудову якісної інфраструктури, завершено спорудження «з нуля» сучасного стадіону в місті Волноваха по вулиці Донецькій.

У Дружківці пройшли змагання з мотокросу за Кубок Донбасу

13.10.2020 У Дружківці пройшли змагання з мотокросу за Кубок Донбасу

11 жовтня у місті Дружківка відбулися регіональні змагання за Кубок Донбасу з мотоциклетного спорту. Вже третій рік поспіль амбіційні та відважні спортсмени з Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей збираються на трасі «Аісти», щоб під гуркіт моторів, долаючи безліч перешкод, на карколомній швидкості поборотися за Кубок Донбасу з мотокросу та вчергове довести, що мотоциклетний спорт - один з найдинамічніших.

13.10.2020 Кубок Донецької області з волейболу серед жіночих команд – у коледжу ім. С.Бубки

З 8 по 11 жовтня у місті Лиман відбулись змагання за Кубок Донецької області з волейболу серед жіночих команд. У турнірі, які проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та без глядачів, взяли участь 5 команд з Лимана, Бахмута та Соледара.

Всеукраїнський день ходьби у Костянтинівці

13.10.2020 Всеукраїнський день ходьби у Костянтинівці

9 жовтня на спортивному майданчику ЗЗСО №1 міста Костянтинівка пройшов спортивно-оздоровчий захід «Всеукраїнський день ходьби» з нагоди Всесвітнього дня ходьби.

Інваспорт. Бахмут визначив чемпіонів Донецької області з настільного тенісу

13.10.2020 Інваспорт. Бахмут визначив чемпіонів Донецької області з настільного тенісу

З 9 по 10 жовтня у спортивній залі стадіону «Металург» міста Бахмут відбулись два чемпіонати Донецької області з настільного тенісу – серед спортсменів з вадами слуху, а також серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання присвячено Дню захисника України.

Сторінки: 1... 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 ...1128