Оберіть кращих спортсменів Донецької області в лютому 2023 року

07.03.2023 Оберіть кращих спортсменів Донецької області в лютому 2023 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Читати далі...

Юні каратисти з Краматорська – на п’єдесталі змагань у Німеччині

07.03.2023 Юні каратисти з Краматорська – на п’єдесталі змагань у Німеччині

4 березня в німецькому місті Неккарзульм відбувся міжнародний турнір з карате IFK Dragon Cup Junior Championship, що зібрав близько 200 учасників із 12 країн Європи.

Гирьовики Донеччини вибороли 8 нагород чемпіонату України

07.03.2023 Гирьовики Донеччини вибороли 8 нагород чемпіонату України

З 2 по 5 березня в місті Яремче на Івано-Франківщині відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, що зібрав понад 180 учасників із 16 регіонів країни.

06.03.2023 47-му відкриту першість Донецької обласної СДЮСШОР з боксу гостинно прийняв Івано-Франківськ

З 1 по 5 березня в Івано-Франківську відбулася відкрита першість Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу.

Кубковий успіх важкоатлетів Донецької області

06.03.2023 Кубковий успіх важкоатлетів Донецької області

З 28 лютого по 5 березня в місті Ужгород відбувся Кубок України з важкої атлетики, присвячений Збройним силам України, у рамках якого низкою нагород відзначилися представники Донеччини. Від регіону виступили 11 спортсменів, і семеро з них піднялися на п’єдестал пошани.

06.03.2023 Кікбоксери Донеччини – призери турнірів з кікбоксингу ВАКО в Києві та Хмельницькому

З 3 по 5 березня пройшов відкритий чемпіонат Києва з кікбоксингу WAKO, в якому успішно виступили кікбоксери Донецької області. Спортсмени обласної ДЮСШ з кікбоксінгу продемонстрували свою майстерність і у важкі для Донеччини часи довели, що наші вихованці завжди будуть стояти на п’єдесталі переможців.

03.03.2023 Паралімпієць Єгор Дементьєв у Туреччині готується до чемпіонату світу з велоспорту на шосе

Заслужений майстер спорту України з велоспорту Єгор Дементьєв, який протягом трьох паралімпійських циклів здобув 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди, прагне виступити і на майбутніх Іграх, що мають пройти у Парижі в 2024-му.

Два більярдисти Донеччини зіграли в основному етапі Кубку України

03.03.2023 Два більярдисти Донеччини зіграли в основному етапі Кубку України

Величезний турнір з більярдного спорту – Кубок України GGPOKER 2022 з комбінованої піраміди – прийняло місто Ужгород, зібравши 96 учасників із 14 регіонів та столиці держави.

03.03.2023 Паралімпієць Микола Жабняк здобув «золото» і «бронзу» на міжнародному турнірі з легкої атлетики

З 26 лютого по 1 березня в місті Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) відбувся міжнародний турнір з легкої атлетики «World Para Athletics GrandPrix» серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Кікбоксери Донеччини провели навчально-тренувальний збір у Молдові

03.03.2023 Кікбоксери Донеччини провели навчально-тренувальний збір у Молдові

З 15 лютого по 1 березня в міста Фалешти у Республіці Молдова відбувся навчально-тренувальний збір для вихованців Донеччини з кікбоксингу WAKO під керівництвом тренера-викладача Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Артема Дріги.

Збірна Донецької області з черліденгу підготувалась до чемпіонату країни

03.03.2023 Збірна Донецької області з черліденгу підготувалась до чемпіонату країни

З 18 лютого по 1 березня пройшов навчально-тренувальний збір команди Донецької області під керівництвом головного тренера Наталії Коновалюк, на якому спортсмени пройшли підготовку до чемпіонату України, що відбудеться 4-6 березня у Львові.

02.03.2023 Відкритий чемпіонат Донецької області з волейболу в програмі сільських спортивних ігор провели на Закарпатті

25-26 лютого в місті Берегове на базі учбово-спортивної бази «Закарпаття» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з волейболу серед команд сільських та селищних територіальних громад у програмі сільських спортивних ігор.

02.03.2023 Легкоатлети Донеччини здобули повний комплект нагород зимового чемпіонату України з метань

24-26 лютого в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків, що зібрав 220 учасників із 22 регіонів та столиці держави.

02.03.2023 Юні борці та борчині з Бахмута стали призерами всеукраїнського турніру пам’яті Ігоря Первачука

25 лютого у Львові пройшов XI турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука.

Сторінки: 1... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ...1128