Дружківка прийняла матч плей-оф чемпіонату України з футзалу серед команд U11

12 березня в місті Дружківка, в спортивному комплексі «Грета», відбувся матч-відповідь плей-оф чемпіонату України з футзалу серед команд U11 за право виходу до фінальної вісімки.

ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району - КДЮСШ-12 (м. Харків) - 3:3

На початку матчу «колосята» вправно виконували тренерський план на гру -  високий пресинг, агресивна гра у відборі, чисельні удари по воротах суперника. І «Колос» повів у рахунку - 3:0. Суперник психологічно «поплив», адже за сумою двох матчів «колосятам» залишалося відіграти лише один м’яч. Але стандарт наприкінці першого тайму змінив все - 3:1. Довгий час тримався рахунок 3:1, який не влаштовував «колосят». У другому таймі господарі спробувати різні варіанти, аби відігратися, ризикували, боролися до останку. У підсумку матч-відповідь закінчився бойовою нічиєю - 3:3, яка задовольнила харків’ян. Глядачам було приємно спостерігати за грою, від якої всі отримали задоволення. Тренери подякували хлопцям за боротьбу, а батькам - за підтримку.