Спорт для всіх. Змагання з волейболу серед дівчат і з баскетболу серед юнаків

За минулий тиждень (з 25 лютого по 3 березня) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено спортивно-масові заходи.

Волейбольна першість серед дівочих команд шкіл Бахмута

З 25 по 28 лютого на базі загальноосвітньої школи №5 Бахмута відбувся  міський  турнір з  волейболу серед  команд дівчат загальноосвітніх шкіл I-III ступенів.

Ці змагання традиційно проводить міський центр «Спорт для всіх» у рамках міської Cпартакіади, з метою стимулювання розвитку волейболу в загальноосвітніх школах і залучення школярів до систематичних занять спортом.

Матчі турніру, в якому взяли участь команди дівчат з ЗОШ №№5, 10, 12, 18 та НВК 11 (загалом понад 60 спортсменок), пройшли азартно і видовищно. За підсумками турніру призові місця посіли:

I місце - команда ЗОШ №10,

II місце  - команда ЗОШ №5,

III місце  - команда ЗОШ №18.

Переможців і призерів змагань нагороджено кубком і грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Турнір з баскетболу серед підлітків у Бахмуті за програмою «Масляна 2019»

У Бахмуті відбувся міський  турнір з баскетболу серед підлітків за програмою «Масляна - 2019».

Команди п’яти загальноосвітніх шкіл змагалися по системі «кожен з кожним». Без поразок весь турнір пройшла команда ЗОШ №12, яка і отримала грамоти за перше місце. Друге місце посіла команда ЗОШ №24, третє місце посіла команда ЗОШ №2.

Кращих гравців турніру нагороджено в номінаціях «кращий гравець» та «кращий снайпер».