У Маріуполі пройшли змагання зі спортивного метання ножа

24 лютого в місті Маріуполь, на базі ЦДЮТ «Веселка», відбувся чемпіонат міста зі спортивного метання ножа у вікових категоріях 10-13 років і 14-16 років.

До 30-ї річниці виводу військ з Афганістану змагання організував КЗ «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання» за підтримки управління молоді та спорту Маріупольської міської ради, а також Федерації спортивного метання ножа та сокири України.

У турнірі взяли участь 18 вихованців секції ушу ЦДЮТ «Вікторія» і секції спортивного метання ножа ЦДЮТ «Веселка». Відкриттям турніру стала вихованка секції СМН ЦДЮТ «Веселка» Марина Горобець, яка продемонструвала наполегливість, силу духу та чудові результати. Від суддівської колегії вона отримала спортивно-тренувальний ніж.

Цікавінкою спортивного свята став пілотний проект - спаринги серед учасників заходу з фехтування на коротких мечах.

Батьки здобувачів освіти були у захваті від змагань та висловили побажання частіше проводити подібні заходи.