На честь Героїв Небесної Сотні правоохоронці змагались у Маріуполі на чемпіонаті Донецької області з рукопашного бою

21 і 22 лютого в місті Маріуполь, на базі СК «Азовець», відбувся чемпіонат Донецької області з рукопашного бою серед працівників правоохоронних, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів профільних навчальних закладів.

Змагання до Дня Героїв Небесної Сотні, на які зібрались 47 учасників з 13 команд, організували департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації і Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

За підсумками турніру перемогла команда військової частини 30/35 Національної гвардії,  друге місце посіла команда Донецького прикордонного загону, третє місце - Рота поліції особового призначення Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Перше загальнокомандне місце команді Національної гвардії забезпечили успішні виступи представників Слов’янська, які вибороли нагороди в особистому заліку: I місце - Сергій Богданов (вагова категорія до 70 кг), Олександр Орлов (до 80 кг); II місце - Роман Богданов (до 70 кг), Андрій Мазуркевич (до 90 кг); III місце - Віктор Рюмін (понад 90 кг). Спортсменів підготували тренери Володимир Рюмін і Ігор Чечинов.

Варто додати, що заплановано проведення у березні чемпіонату Донецької області серед правоохоронців з поліатлону.