Донеччина дебютувала на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах

З 22 по 24 лютого в місті Кролевець Сумської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, який зібрав 220 спортсменів з 18 регіонів.

Уперше в таких змаганнях взяла участь команда Донецької області – представники спортивного клубу «RO team Fox» міста Лиман та спортивного клубу «Зеніт» міста Краматорськ.

За підсумками першого дня Олексій Іванько в групі «еліта» серед чоловіків посів 5 місце на подовженій дистанції 17,5 км.

Другий день змагань визначив переможців на естафетних дистанціях. На першому етапі в складі команди Донеччини боровся Сергій Штанько, який опинився на 9-й позиції, далі змагався Данило Дворніков, який передав естафету Олексію Іваньку на 8-й позиції. Олексій зміг підняти команду на підсумкове 6 місце, поступившись десятьма секундами представникам міста Київ, що стали п’ятими.

У останній день змагань 5 місце в групі юніорів посів Данило Дворніков, якому вдалося виконати норматив кандидата у майстри спорту.