Спортсмени Донеччини стали призерами відкритої першості Луганської області з армспорту

16 і 17 лютого в місті Сватове (Луганська область) пройшла відкрита першість Луганської області з армспорту.

Донецьку область гідно представили спортсмени Лиманської ОТГ. У підсумку вихованці тренера-викладача ДЮСШ м. Лиман Василя Самойлова посіла третє загальнокомандне місце.

Переможцем у ваговій категорії 70 кг серед юнаків на ліву та праву руку став Оганес Атоян, учень 10 класу Торського НВК.

У ваговій категорії 90 кг серед юніорів Дмитро Шмаков виборов третє місце у змаганнях на ліву руку та друге місце на праву руку.

Серед дівчат Тетяна Вінницька посіла друге місце у змаганнях на ліву та праву руку.