Відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики, присвячений пам’яті засновника гімнастики в Бахмуті Леоніда Карягіна

16 лютого в місті Бахмут, у гімнастичному залі індустріального технікуму, пройшов відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики, присвячений пам’яті засновника гімнастики у м. Бахмут (Артемівськ) Леоніда Олексійовича Карягіна. У турнірі взяли участь 50 гімнастів з чотирьох міст Донецької області (Бахмут, Добропілля, Краматорськ, Слов’янськ).

У турнірі прийняли участь чотири команди:
- команда СК «Кріпиш» Бахмут: 4 хлопчика, 4 дівчинки;
- команда ДЮСШ Добропілля: 8 хлопців, 4 дівчинки;
- команда ДЮСШ №2 МОН Краматорськ: 6 хлопців, 2 дівчинки;
- команда ДЮСШ Слов’янськ:  3 хлопця,  19 дівчат.

50 гімнастів 2008-2013 років народження змагалися в особистій першості за програмами другого юнацького, першого юнацького, третього дорослого, другого дорослого розрядів.

Показали найкращу підготовку та стали чемпіонами змагань: Світлана Удовенко (Бахмут), Максим Томах, Руслан Бутко, Ілля Маринич (усі - Краматорськ), Ярослав Удовенко, Анастасія Діброва, Поліна Корольова, Анастасія Орєхова, Римма Новікова, Ганна Бойко (усі - Слов’янськ).

Призерів турніру нагороджено грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.