У Маріуполі визначили переможців чемпіонату Донецької області з армспорту

8-9 лютого в Маріуполі в приміщенні міського будинку культури «Український дім» відбувся чемпіонат Донецької області з армспорту.

Звання кращих спортсмени виборювали в п’яти вагових категоріях: 70 кг, 80 кг, 90 кг, +95 кг, абсолют.

За підсумками командної першості п’єдестал пошани поділили маріупольці. Переможцем став спортивний клуб «Іллічівець», друге місце посів спортивний клуб «Азовсталь, третє – спортивний клуб «Геркулес».

Під час чемпіонату відбувся майстер-клас з армспорту, де титуловані армреслери ділились своїм досвідом і майстерністю.

Згідно результатів обласних змагань буде сформовано збірну команду Донеччини, яка в березні поїде на чемпіонат України з армспорту в Одесі.