Кубок Донецької області з волейболу серед ветеранів здобула команда Лиманської ОТГ

9-10 лютого в місті Слов’янськ на базі хіміко-механічного технікуму відбулись фінальні змагання Кубку Донецької області з волейболу серед ветеранів 45 років та старше.

Усього за трофей боролися 12 команд сільських районів Донеччини, а фінал зібрав чотирьох кращих.

За підсумками спортивних баталій переможцем став ВК «Колос» Лиманської об’єднаної територіальної громади, представники міста Лиман і смт. Зарічне: Леонід Клочан, В’ячеслав Левадний, Андрій Єсіпов, Сергій Хандій, Роман Охріменко, Віктор Саржевський, Андрій Савенко.

Друге місце посіли ветерани волейболу з Костянтинівського району, третє – Слов’янського району.

Кращі команди нагородили кубками та грамотами, гравців – медалями Донецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».