Спорт для всіх. Змагання з баскетболу і міні-футболу в Бахмуті та Костянтинівці

За минулий  тиждень (з 28 січня по 3 лютого) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено спортивно-масові заходи в містах Бахмут і Костянтинівка.

Змагання з баскетболу в Бахмуті

З 24 по 29 січня в місті Бахмут, на базі загальноосвітньої школи №24, пройшли традиційні міські змагання з баскетболу серед дівочих команд ЗОШ I-III ступенів.

У турнірі взяли участь дівчата 7-9 класів. Вони продемонстрували непоганий рівень майстерності, влучні кидки, високі стрибки - все те, чому їх навчили на уроках фізичної культури.

У запеклій боротьби перемогла команда загальноосвітньої школи №10. Переможців і призери змагань нагороджено кубком та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Змагання з міні-футолу в Костянтинівці

З 22 по 31 січня в місті Костянтинівка відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 5-7 класів «Шкіряний м`яч».

Участь у турнірі взяли команди 13 учбових закладів, а це біля 130 школярів. На базі загальноосвітньої школи №1 відбувся фінал серед команд, які стали  переможцями зональних ігор. У підсумку перемогла команда ЗОШ №1, призерами стали команди ЗОШ №6 і ЗОШ №3.