П’ятим етапом Спартакіади Лиману серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів став чемпіонат з футзалу

2 лютого в місті Лиман,  базі загальноосвітніх шкіл №2 і № 3, відбулись змагання з футзалу (учасники 2007 р.н. і молодше) в рамках V етапу Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лиманської міської ради.

Участь у змаганнях взяли команди Лиманської ЗОШ №2, Лиманської ЗОШ №3, Лиманської ЗОШ №4, Лиманської ЗОШ №5, НВК Гімназії, Ярівської ЗОШ, Зарічненської ЗОШ, Ямпільського НВК, Тернівського НВК, Торського НВК.

За підсумками змагань перемогла команда Лиманської ЗОШ №4, друге місце посіла команда Зарічненської ЗОШ, третє місце - команда Лиманської ЗОШ №3. Переможців і призерів нагороджено кубками, дипломами та м’ячами.

Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради висловило подяку комунальному підприємству «Служба єдиного замовника» за підвоз дітей до місця проведення змагань за маршрутом Лиманська ЗОШ №2 - Лиманська ЗОШ №3.