Шкільні змагання з міні-футболу в Торецьку до Дня Святого Миколая

18 грудня в місті Торецьк, на базі ЗЗСО I-III №9, відбулися змагання з міні-футболу до Дня Святого Миколая, в яких взяли участь команди учнів 1-3 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Перемогу в змаганнях впевнено здобула команда ЗЗСО I-III №17. Друге місце посіла команда ЗЗСО №9, третє місце посіла команда опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа I-III ступенів №6».

Призерів змагань нагороджено кубком, медалями, грамотами та спеціальними статуетками від військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. Переможці також отримали солодкі подарунки від голови міської федерації футболу Володимира Шатравки.

У номінації «Кращий гол змагань» переміг Єгор Наумов, у номінаціях «Кращий гравець» і «Кращий бомбардир» - Арсеній Роман, в номінації «Крок у розвитку футболу» - головний суддя змагань Дмитро Реплянський.