Футзалісти Донеччини утримують лідерство в чемпіонаті УДЮФЛ

З 4 по 6 грудня в місті Енергодар Запорізької області відбувся другий тур чемпіонату України з футзалу під егідою УДЮФЛ у віковій категорії U-11. Вже другий рік поспіль Донецьку область на всеукраїнському рівні представляє ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району.

За жеребкуванням наші спортсмени потрапили до Східної конференції в групу, де представлені команди з Дніпровсько-Запорізько-Полтавсько-Кременчузсько-Кіровоградського регіону (у Східній конференції так само є Харківсько-Лугансько-Сумська група).

У першій грі туру в Енергодарі суперником футзалістів Донеччини став колектив КДЮСШ №1 ФК «Спарта» (Світловодськ, Кіровоградська область), у другій – господарі майданчику «Темп-ЗАЕС Продексім» (Енергодар, Запорізька область). Впевнені перемоги з рахунком 3:0 та 5:1 відповідно «Колосу» забезпечили ефективні дії в других таймах.

Ще три очки чекали «Колос» у протистоянні з колективом «Іста» - ДЮСШ №7 (Дніпро). А найбільш складним для нашої команди виявився матч зі спортсменами СДЮШОР №2 (Кропивницький). Програючи по ходу зустрічі, футзалісти Донецької області на останній хвилині реалізували штрафний 9-метровий удар і здобули нічию – 3:3. Таким чином, після другого туру чемпіонату «Колос» продовжує очолювати свою групу.

Склад команди: Владислав Журавов, капітан – Павло Ковтун, Віктор Маменко, Данило Бардаков, Віталій Кравченко, Олександр Булатов, Богдан Щербіна, Олег Джелалі, Руслан Свіщ, Максим Шарніло, Василь Кандибка.

Третій тур відбудеться з 5 по 7 лютого 2019 року в Кіровоградській області.