Нові рекорди на відкритому чемпіонаті області з легкої атлетики серед ДЮСШ у Бахмуті

З 30 листопада по 1 грудня в місті Бахмут, у гостинному манежі стадіону «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Протягом двох днів за нагороди змагались понад 200 юнаків і дівчат 2000 року народження та молодше із 13 команд Донецької і Луганської областей.

На церемонії відкриття учасників привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент федерації легкої атлетики Донецької області, заслужений тренер України Віктор Лис, директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич, директор обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Костянтин Кірпулянський, головний тренер з легкої атлетики Донецької області Тетяна Серорез, заслужений тренер України Ігор Скирда.

Змагання запам’яталися низкою нових особистих рекордів. Олександр Романовський встановив рекордну позначку манежу стадіону «Металург» у штовханні ядра 6 кг – 17 м 91 см. Радісні новини лунали із сектору зі стрибків з жердиною: одразу двоє спортсменів подолали планку, встановлену на висоті 4 м 50 см. За спробами перемогу здобув Микита Поліщук, а другим став Андрій Дибка. У секторі зі стрибків у висоту новий особистий рекорд (2 м) встановив Єгор Семенов.

У фінальних забігах на 60 м кращим із часом  6.7 с став Кирило Приходько. Данило Журавов переміг на двох дистанціях серед юніорів: 200 м – з результатом 23.3 с, 400 м – 51.6 с.

Серед юніорок за підсумками боротьби на дистанції 60 м «золото» здобула Кристина Юрчук (7.5 с), «срібло» – Євгенія Коновалова (7,6 с). Кристина також стала чемпіонкою з бар’єрного бігу на 60 м (8.7 с). Катерина Коваль перемогла на дистанціях 1500 м (4:45.8 хв.) та 800 м (2:17.4 хв.).

Підсумковий командний залік виглядає наступним чином: 1 місце – КДЮСШ № 1 міста Бахмут (240 очок), 2 місце – КДЮСШ № 4 міста Маріуполь (234 очки), 3 місце – ДЮСШ міста Костянтинівка (193 очка).

Результати серед юнаків – за посиланням. Результати серед дівчат – за посиланням.

Переможців і призерів змагань нагороджено медалями і грамотами департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, а також федерації легкої атлетики Донецької області.