Спортсмени Донеччини вибороли нагороди всеукраїнських змагань з кікбоксингу WTKA в Хмельницькому

З 23 по 25 листопада в місті Хмельницький відбулись змагання з кікбоксингу WTKA: Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів України серед дорослих (чоловіки, жінки) і чемпіонат України серед юніорів і юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 учасників з 12 областей нашої країни.

Донеччину гідно представили кікбоксери з Покровська під керівництвом тренера Миколи Безсонова. Серед дорослих перемогу у розділі лайт-контакт здобув майстер спорту України з кікбоксингу WTKA Станіслав Попирко, а срібним призером у К-1 лайт став кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WTKA Артем Волошин. Серед юнаків та дівчат переможцями у семі-контакті стали Артур Ротар і Каміла Головченко, у лайт-контакті - Софія Мерзла, в Марк Кірєєв став срібним призером у семі-контакті.