30 медалей команда Донеччини отримала на Кубку України зі спортивної аеробіки в Запоріжжі

З 23 по 25 листопада в Палаці спорту «Юність» міста Запоріжжя відбувся Кубок України зі спортивної аеробіки, який зібрав близько 600 учасників з 11 регіонів.

Збірну Донецької області на змаганнях представили спортсмени міст Мирноград (СК «Бригантина», тренери Ілона Карпенко, Катерина Стоколос) і Гірник (СК «Гірник», тренер Тетяна Кучерук).

Найбільш урожайним став виступ «аеро-степ команди» СК «Бригантина», який приніс у скарбничку Донеччини 6 золотих медалей.

«Срібло» здобула «аеро-денс команда» з Гірника в складі Марини Куцевої, Олександри Белі, Вероніки і Віталіни Сидорових, Юлії Оніщенко і Дар’ї Гоменюк.

Ще п’ять срібних нагород додав виступ «трійки» (Орина Толкачова, Тетяна Стародуб і Яна Шевейко) і «змішаної пари» (Яна Шевейко, Олександр Єлфімов).

Тринадцять бронзових медалей розподілились між «фанк командою», «групою», а також індивідуальними виступами Орини Толкачової і Олександра Єлфімова.

За підсумками командного заліку змагань спортсмени Донецької області вибороли кубок за друге місце.