Спортсмени Донеччини вибороли нагороди всеукраїнських змагань з таеквондо (ІТФ) у Харкові

З 8 по 11 листопада в місті Харків, у ФСК «Локомотив», відбувся Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів і юнаків з таеквондо (ІТФ), в яких взяли участь 600 спортсменів. Збірна команда Донеччини поповнила скарбничку області золотими, срібними і бронзовими нагородами.

Золоту і бронзові нагороди Кубку України здобула Оксана Шевчук, вдало виступивши у ваговій категорії +77 кг у видах програми «спаринг» і «туль». Також у цій ваговій категорії в «спарингу» срібну медаль виборола Олена Помятихіна, а Іван Усюкін став бронзовим призером у «спарингу» в категорії понад 92 кг.

Гідно виступили борці Донеччини і в турнірі серед юніорів і юнаків, виборовши вісім нагород. Переможцями і призерами турніру стали Софія Капітонова, Анна-Марія Черних, Єгор Тихонов, Олександр Тур, Анастасія Афанасьєва і Микита Каталажний.