«Веселі старти» і «Фізичне тестування школярів» у Маріуполі

30 жовтня в місті Маріуполь відбувся міський фінал змагань «Веселі старти», в якому взяли участь сім шкіл, що стали переможцями змагань районного етапу: ЗОШ №5, ЗОШ №14, ЗОШ №32, ЗОШ №42, ЗОШ №67, ЗОШ №63, ЗОШ №20.

Всі учасники хвилювалися за свої команди, підтримували і підбадьорювали одне одного. В якийсь момент могло здатися, що все відбувається на Олімпіаді і навколо професійні спортсмени з тренерами. У повітрі відчувалося напруження і дух змагань. Тут були і сльози, і вигуки щастя – все, як на серйозних турнірах.

І в цій палкій напруженій боротьбі суддям вдалося визначити, хоча й з великими труднощами, три кращі команди, які розподілили між собою призові місця:

1 місце - команда ЗОШ №42,

2 місце - команда ЗОШ №5,

3 місце - команда ЗОШ №63.

Також під час заходу в рамках програми «Громадський бюджет» відбувся фінал змагань «Фізичне тестування школярів». Переможцем і призерами цих змагань стали: