«Веселі старти» для школярів Нікольського району

25 жовтня у Кременівському спортивному залі відбулись районні змагання «Веселі старти», в яких взяли участь команди 16 шкіл Нікольського району.

Ці змагання пройшли по-справжньому весело і радісно.  Програму змагань склали чотири спортивні естафети. Всі команди продемонстрували швидкість, спритність, витривалість, а найголовніше з великим бажанням виконували всі вправи.

Переможцем стала команда Малинівської ЗОШ і надалі візьме участь у обласних змаганнях «Веселі старти». Друге місце посіла команда Тополинської ЗОШ, третє місце посіла команда Нікольської ЗОШ №1. Переможців і призерів нагороджено солодкими призами.

Захід проведено за календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Нікольського району.