Збірна команда Донецької області здобула 11 нагород чемпіонату України з хортингу в Запоріжжі

20-21 жовтня у м. Запоріжжя, в спортивній залі ФСТ «Динамо», відбувся чемпіонат України з хортингу серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, дорослих у розділах «сутичка», «показовий виступ», «нокдаун». У змаганні взяли участь 250 спортсменів з 15 областей країни.

На змагання вирушила і чисельна збірна команда Донецької області на чолі з тренерами Євгеном Зубовим і Дмитром Алімахіним з м. Бахмут. У нелегкій боротьбі наші хортингісти змогли здобути для Донецької області 5 золотих, 2 срібні, 4 бронзові нагороди.

Переможцями чемпіонату у своїх категоріях стали Богдан Родний, Антон Ткаченко, Богдан Ряченко, Ярослав Куцолабський, Данило Манайло. Срібні нагороди змагань вибороли Руслан Приходько і Гліб Пруденко. Володарями бронзових медалей стали Єгор Великобрат, Вадим Вірич, Іван Лунев, Матвій Манекін.