У Маріуполі пройшов традиційний турнір з міні-футболу серед дівчат

У Маріуполі на базі спеціалізованої школи № 5 відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед дівчат 1999 року народження і молодше.

Змагання були організовані під егідою федерації футболу Маріуполя, управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Учасниками турніру стали п’ять команд: «Стелсі» (с. Інженерне, Запорізька обл.), СК «Басань» (с. Басань, Запорізька обл.), КДЮСШ № 3 – 1 і КДЮСШ № 3 – 2 (Маріуполь), жіночий футбольний клуб «Азовочка» (Маріуполь).

Кращою командою турніру, яка не зазнала жодної поразки, стала КДЮСШ № 3 – 1. Друге місце посіли юні футболістки з клубу «Азовочка», а на третю сходинку п’єдесталу піднялася команда «Стелсі».

Кращими гравцями турніру визнані:
- воротар – Емма Гордійчук (КДЮСШ № 3 – 1);
- захисник – Катерина Марченко (СК «Басань»);
- нападаючий – Інна Жук («Стелсі»);
- бомбардир – Оксана Гриценок (КДЮСШ № 3 – 1).

Командам-призерам були вручені грамоти, а на почесному стенді КДЮСШ № 3 красуватиметься черговий трофей – Кубок переможців турніру. Кращі футболістки відзначені призами федерації футболу Маріуполя та управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради.