«Козацькі розваги» і турнір з міні-футболу в Бахмутському районі до Дня захисника України

12 жовтня у Бахмутському районі відбулись спортивні змагання з міні-футболу серед школярів району, а також спортивно-масовий захід «Козацькі розваги», які присвячено Дню захисника України.

12 жовтня на футбольному майданчику зі штучним покриттям Новолуганської ЗОШ в с.Новолуганське відбувся турнір з міні-футболу серед  школярів Бахмутського району. У турнірі взяли участь як шкільні  команди, так і команди учнів КДЮСШ Бахмутського району. Змагались футбольні команди Світлодарської ЗОШ, Світлодарського НВК, Миронівської ЗОШ № 2, команди учнів відділення футболу КДЮСШ Бахмутського району, які тренуються на базі Новолуганської  ЗОШ, Часовоярської ЗОШ №15 і №17.

За підсумками проведених ігор серед шкільних команд та команд учнів КДЮСШ Бахмутського району перемогла команда  Світлодарської ЗОШ, друге місце посіла команда Світлодарського НВК, третє місце посіла команда Часів-Ярської ЗОШ № 15. Команди та кращих гравців турніру відзначено командними та особистими нагородами, кубками, грамотами та медалями, а також солодкими подарунки.

12 жовтня в м. Часів Яр, на базі Часівярської ЗОШ №17, відбувся спортивно-масовий захід «Козацькі розваги», в якому змагалися команди шкіл Бахмутського району. Козацькі рої взяли участь в багатьох конкурсах: стройова підготовка,  перетягування канату,  теоретичне та практичне змагання з медицини,  творчо-мистецькі виступи.

Усі команди показали високий рівень підготовки, були натхненні духом козацтва, що дало їм сили досягти своєї мети. Перемогла команда Луганської  ЗОШ, друге місце посіла  Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, третє місце посіла Миронівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. На змагання завітали почесні гості, серед них представник гетьмана Українського козацтва в Донецькій області генерал козацтва України Олександр Галушка.

Змагання проведено  метою збереження та відродження й розвитку історичних, патріотичних, культурних традицій Українського козацтва, задля розвитку національної свідомості, єдності, моральних і духовних цінностей, виховання юних патріотів.