Інваспорт. Артур Радковський - срібний призер марафонського змагання у Молдові

30 вересня у м. Кишинів (Молдова) відбувся IV Міжнародний марафон, в якому взяли участь 18 000 спортсменів з багатьох країн світу - Англії, Кенії, Молдови, Норвегії, Словенії, України, Франції та інших. Призером на дистанції 21,0975 км серед спортсменів-візочників став Артур Радковський (м. Бахмут).

Організатори змагання - спортивна громадська організація Sporter - запропонували учасникам різні дистанції: марафон (42,195 км), напівмарафон (21,0975 км), 10 км і 5 км. Спочатку на дистанцію вийшли спортсмени-візочники в категорії «Marathon for All», яких вперше запросили до участі в цих змаганнях.

У заїзді на 21,0975 км найкращими стали українці Анатолій Бардіж і Артур Радковський, а бронзовим призером став англієць Джастін Левен. Грамота, медаль і кубок тепер займуть гідне місце в колекції нагород Артура Радковського.