Тхеквондисти Донеччини здобули повний комплект нагород на міжнародному турнірі в Ризі

6-7 жовтня в місті Рига (Латвія) пройшли міжнародні рейтингові змагання з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Riga Open 2018».

Представники Донецької області в складі збірної України здобули 4 медалі: золоту, срібну та дві бронзові.

Серед дорослих у ваговій категорії понад 87 кг виступили два спортсмени з Дружківки – Андрій Гарбар та Михайло Шелест, які отримали відповідно «бронзу» та «срібло».

Жереб звів наших тхеквондистів у півфіналі, де з рахунком 28:27 переміг більш досвідчений Михайло. У вирішальному поєдинку Шелест за підсумками напруженої боротьби поступився сербу Драшко Йованову – 23:25.

Володарями ще двох нагород стали спортсмени з Маріуполя.

Ілля Пікуз у ваговій категорії до 55 кг серед юніорів був кращим за представників Данії, Росії та Італії. У четвертій фінальній сутичці суперник зі Швеції відмовився виходити на бій, як підсумок – золота медаль для Іллі.

Олександр Папаценко у ваговій категорії до 78 кг серед юніорів посів третє місце.