Збірна команда Донецької області здобула 20 медалей чемпіонату України з джиу-джитсу

5-7 жовтня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу, в якому змагались 300 спортсменів усіх вікових категорій з дев’яти областей нашої країни.

У змаганні взяла участь збірна команда Донецької області і продемонструвала гідний результат, виборовши 20 нагород чемпіонату.

Ельнур Рагімов і Станіслав Бабенко вибороли по дві золоті нагороди у «файтингу» і «невазі».

Ще по одному «золоту» у скарбничку області здобули Глеб Кульбаков і Олексій Войнаровський.

Парний комплект нагород - «золото-срібло» у «файтингу» і «невазі» - вибороли Дмитро Поляков, Арсеній Палій, Ігор Волосенков і Михайло Калугін.

Призерами чемпіонату також стали Ільдар Беляк (срібна медаль у «файтингу»), Олег Серий і Артур Кравцев здобули по дві срібні нагороди, а Влад Кузнецов у «невазі» став бронзовим призером.

Усі призери чемпіонату України - вихованці тренерів Анастасії Настенко, Костянтина Коваля, Микити Баженова і Олесія Войнароського.