Спортсмени Донеччини вибороли «золото», «срібло» і дві «бронзи» на Кубку України з Комбат Дзю-Дзюцу

14-16 вересня у Києві, в манежі Центрального спортивного клубу Збройних сил України, відбувся Кубок України з Комбат Дзю-Дзюцу і Всеукраїнський турнір серед молодших юнаків, юнаків та юніорів.

Гідні результати показала збірна команда Донецької області, яка привезла додому чотири нагороди Кубку України і одинадцять медалей турніру.

За підсумками Кубку України Божена Мальцева виборола «золото» у «фулл-контакті» в категорії до 68 кг і виконала норматив майстра спорту України. Владислав Шульга у «клоз-контакті» посів другу ступінь п’єдесталу (до 63 кг).

Бронзові нагороди і почесне третє місце Кубку України посіли Сергій Богович (до 92 кг) і Микола Шмалько (до 77 кг).

Слід зазначити, що усі переможці і призери Кубку України є вихованцями тренера Андрія Безуглого (м. Слов’янськ, професійний бійцівський клуб «Тріада»).

За підсумками Кубку України збірна Донецької області посіла третє командне місце, пропустивши вперед команди Хмельницької та Київської областей.

У Всеукраїнському турнірі наші юнаки та юніори здобули 5 золотих, 3 срібні і 3 бронзові нагороди.