Спортсмени Донеччини – переможці та призери чемпіонату України з пішохідного туризму

17-23 липня неподалік села Теремне Рівненської області пройшов 47-й чемпіонат України з пішохідного туризму, який зібрав близько 300 юнаків та дівчат зі всієї України.

Донеччину в старшій віковій групі представила збірна команда Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (місто Краматорськ). Під керівництвом інструктора з туризму Андрія Тура наші спортсмени здобули низку нагород.

У особисто-командних змаганнях «Смуга перешкод» Андрій Трошин виборов «срібло», а бронзовим призером став Андрій Ліпченков.

Складними та цікавими були змагання «Крос-похід», де команди демонстрували свою спільну роботу, злагодженість дій без тренерів, уміння орієнтуватися на незнайомій місцевості, перетинати різноманітні природні перешкоди і підтримувати один одного. Попри непросту конкуренцію, спортсмени Донецької області в цій програмі святкували перемогу.