Марк Боднар виступив на баскетбольному чемпіонаті Європи U-20

14-22 липня в місті Хемніц (Німеччина) відбувся чемпіонат Європи з баскетболу серед молоді U-20. У складі молодіжної команди України на континентальному чемпіонаті зіграв Марк Боднар з Маріуполя.

Чемпіонат Європи прийняли дві арени – «Messe Chemnitz» (4000 місць) і «Richard-Hartmann Halle» (2900 місць). Щодо регламенту змагань, то у плей-оф виходять усі чотири команди з кожної групи, потім переможці 1/8 фіналу продовжують боротьбу за трофей, а команди які програють - за збереження прописки в елітному Дивізіоні «А». Вилітають у Дивізіон «В» три команди, які посядуть на турнірі останні 14-е, 15-е та 16-е місця.

На груповому етапі наша команда зіграла з командами Іспанії, Хорватії і Франції. Підопічні Вадима Пудзирея стартували з перемоги над іспанцями (82:79), але потім поступились хорватам (78:93) і французам (63:66).

В 1/8 фіналу українці поступилися туркам (46:104) і далі продовжили виступ у турнірі за 9-16 місця. В першому матчі за виживання наша команда  перемогла ісландців (94:72) і таким чином зберегла прописку в Дивізіоні «А», а завершила турнір поразками від Великобританії (66:82) і Черногорії (79:98). У підсумку збірна України посіла 12-е місце.

У фінальній грі Ізраїль переміг Хорватію (80:66), а в малому фіналі за «бронзу» Німеччина здолала Францію (80:71).