Кікбоксинг розширює географію: «Кубок Донбасу» розіграно в Добропіллі

15-16 червня у місті Добропілля відбувся відкритий турнір з кікбоксингу «Кубок Донбасу» серед дорослих, юніорів, юнаків, дівчат 2000-2008 р.н. На урочистому відкритті змагань було оголошено про відкриття секції кікбоксингу в Добропіллі.

Змагання організовано за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Федерації кікбоксингу Донецької області, Добропільської міської ради, компанії ДТЕК.

У турнірі взяли участь 172 спортсмени (вихованці Обласної ДЮСШ з кікбоксінгу, інших ДЮСШ та спортивних клубів Донецької області) з 13 міст Донецької області та міста Харків. Своїх представників делегували Покровськ (тренери – Віктор Костенко, Роман Незнахін, Володимир Стоволос, Роман Шереметьєв), Курахове (тренери – Артем Дріга, Владислав Гіда), Новогродівка (тренер  Ігор Пашинський), Мирноград (тренери – Евгеній Андрусенко, Михайло Мігаль), Родинське (тренер Микола Бессонов), Лиман (тренер Павло Дерев’янко), Краматорськ (тренер Сергій Гаюн), Слов’янськ (тренер Володимир Рюмін), Костянтинівка (тренер Денис Харькін), Бахмут (тренери – Леонід Казаріз, Дмитро Казаріз), Торецьк (тренер Віталій Лі), Маріуполь (тренер Руслан Осіпов), Селидове (тренери – Сергій Макаров, Ольга Базунова, Ірина Сорокіна, Валентин Козаков), Харків (тренер Марат Мамедов).

За підсумками змагань за кількістю здобутих перших місць у розділах (фул-контакт, лоу-кік, К-1) Кубок Донбасу виборола команда міста Курахове, друге місце посіли кікбоксери міста Селидове, третє місце поділили між собою команди міст Покровськ і  Новогродівка. Найкращих спортсменів нагороджено медалями та грамотами.

Також 16 червня у вечірній програмі турніру відбулись п’ять професійних поєдинків у розділах лоу-кік та фул-контакт.

Юніори, лоу-кік, до 51 кг.  Юсіф Обідник (м. Харків, тренер Марат Мамедов) – Рінат Аскеров (м. Курахове, тренер Артем Дріга); перемогу виборов Рінат Аскеров.

Юніори, фул-контакт до 71 кг. Микита Корякін (м. Краматорськ, тренер Сергій Гаюн) – Андрій Борщ (м. Слов’янськ, тренер Володимир Рюмін); перемогу виборов Микита Корякін.

Дорослі, лоу-кік, до 71 кг. Волокітін Володимир (м. Мирноград, тренер Михайло Мігаль) – Станіслав Данічев (м. Торецьк, тренер Віталій Лі); перемогу виборов Станіслав Данічев.

Дорослі, лоу-кік, до 81 кг. Олексій Щербінко (м. Покровськ, тренер Роман Шереметьєв) – Тагір Гільманов (м. Бахмут, тренер Леонід Казаріз); перемогу виборов Тагір Гільманов.

Центральним професійним поєдинком турніру став  двобій у розділі лоу-кік, до 60 кг. Євгеній Крамінський (багаторазовий чемпіон України та Кубку України з версією WPKA - ISKA, чемпіон світу за версією WKA 2016, майстер спорту України з кікбоксингу WPKA - ISKA, м. Харків, тренер Марат Мамедов) - Владислав Гіда (чемпіон України за версією WAKO, чемпіон Європи 2016, призер чемпіонату світу 2017, переможець Кубку світу 2018, майстер спорту України з кікбоксингу WAKO, м. Курахове, тренер Артем Дріга). Спортсмени продемонстрували видовищний бій та високий рівень технічної майстерності. У напруженому поєдинку за рішенням суддів перемогу виборов спортсмен з Донеччини Владислав Гіда.

Варто зазначити, що ці змагання проводилися з метою популяризації кікбоксингу в Донецькій області, підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів, боротьби з алкоголізмом, наркоманією, дитячою злочинністю та іншими негативними звичками, а також для підвищення рівня патріотичного виховання серед молодого покоління.