Традиційний турнір «Кубок мера» зі спортивних танців у Костянтинівці

6 травня у Костянтинівці відбувся традиційний турнір зі спортивних танців «Кубок мера», в якому взяли участь вихованці танцклубів з міст Авдіївка, Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Констянтинівка, Мирноград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Южноукраїнськ.

На турнірі вдало виступили вихованці танцклубу «Серпантин» (м. Краматорськ), які здобули шість золотих медалей і кубків.

У першому блоці відзначились пари: Даниїл Чепелєв/ Лія Польща (1 місце), Максим Сидюк/Марія Мартиненко (1 місце), Микита Гудим/Арина Аржакова (2 місце).

У другому відділенні призерами стали пари: Дмитро Судаков/Марія Майденко (1 і 2 місце), Даниїл Рогоза/Анастасія Мартиненко (1 і 2 місце), Віктор Скаженик/Валерія Бойко (2 місце), Артем Міхальов/Вероніка Александрова (1 і 2 місце). Гідно виступили і стали фіналістами Роман Бутко/Катерина Терлецька.

У третій частині змагань переможцями стали Валерій Семенов/Марія Скаженик (1 і 2 місце).

Завдяки праці і професіоналізму тренерів Григорія і Юлії Скаженик зразковий танцювальний клуб «Серпантин» вчергове продемонструвавав блискучі результати на обласному рівні. Діти пережили яскраві емоції, адже танці - це життя, прояв своїх почуттів, сплеск енергії. Заради таких незабутніх моментів й варто жити і працювати.