Бронзові здобутки баскетболістів Донеччини на чемпіонаті України серед ветеранів

27-30 квітня у Кривому Розі фінішував чемпіонат України з баскетболу серед ветеранських чоловічих  команд у віковій категорії «45+».

У підсумку місця розподілилися таким чином:
1 місце - Київська область;
2 місце - Дніпропетровська область (Дніпро);
3 місце - Донецька область (Дружківка);
4 місце - Дніпропетровська область (Кривий Ріг).

Переможців і призерів нагороджено медалями, кубками та цінними призами Федерації баскетболу України та Спілки ветеранів баскетболу України.

Нагадаємо, що баскетболісти-ветерани Дружківки також стали бронзовими призерами чемпіонату України в категорії «50+», який відбувся у березні у Полтаві. Підсумкові місця: 1 місце – Київ, 2 місце – Дніпро, 3 місце – Дружківка, 4 місце – Полтава, 5 місце – Кропивницький, 6 місце – Житомир, 7 місце – Одеса, 8 місце – Харків.