Команда Донецької області стала кращою на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї

З 25 по 30 жовтня у Львові пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. У змаганнях взяли участь 14 команд з різних областей України.

Команду Донецької обласної організації Товариства сприяння обороні України представляли досвідчені спортсмени з Маріуполя –  майстер спорту України міжнародного класу Валентина Чуніхіна (на фото) та майстер спорту України Ігор Димнич.

Згідно з положенням про змагання, команди складалися з трьох осіб на одну вправу. Змагання проходили в 2 етапи: 1) командний залік і проходження 30 кращих результатів у 2-й старт; 2) боротьба за особисту першість.

У командному заліку (пістолет чоловічий, ПП-3, стрільба з пневматичної зброї, 10 м) спортсмени Донецької області стали кращими серед 60 учасників. Друге місце посіла команда АР Крим, третє – представники Київської області.

У особистому заліку (пістолет жіночий ПП-2, стрільба з пневматичної зброї, 10 м) змагалися 50 спортсменів. До трійки призерів увійшли наступні спортсмени: