«Спорт для всіх». Настільний теніс, народний жим, «Олімпійське лелеченя» і футбольний фрістайл

За минулий  тиждень (19-25 березня) мережею Центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено низку заходів.

Змагання з настільного тенісу в Костянтинівці

В рамках проведення міської спартакіади серед закладів професійної та вищої освіти міста, в спортивному залі Костянтинівського медичного коледжу проведено змагання з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь п’ять команд. Урочисте відкриття  розпочалося з традиційного підняття  прапора України, виконання національного гімну та вступного слова організаторів змагань: директора Центру «Спорт для всіх» Бориса Каманова і начальника відділу з фізичної культури і спорту Людмили Тарасовської.

За підсумками гри місця розподілилися  наступним чином:

I – місце команда Костянтинівського індустріального технікуму;

ІІ – місце команда Костянтинівського вищого професійного училища;

III – місце команда Костянтинівського професійно - будівельного ліцею;

ІV – місце команда Костянтинівського тенікуму Луганського національного аграрного університету;

V – команда Костянтинівського медичного коледжу.

Командно-особиста першість міста Бахмут з  народного жиму

У легкоатлетичному манежі Спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» відбулась першість Бахмута з жиму лежачі штанги фіксованої ваги: юнаки - 50 кг, дівчата - 30 кг, чоловіки - 100 кг, жінки - 35 кг.

Учасниками змагання стали учні, студенти, спортсмени спортивних клубів. Спонсор турніру - Спортивно-оздоровчий комплекс «Металург». Результати змагань мають такий вигляд.

Загальноосвітні школи: І місце - НВК №11, ІІ - ЗОШ №5, ІІІ - ЗОШ №12, IV - ЗОШ №10, V - ЗОШ №18.

Вищі навчальні заклади: І місце - Медичний коледж, ІІ - Агроліцей, ІІІ - Горлівський інститут іноземних мов, IV - Коледж мистецтв ім. І.Карабиця.

Дівчата: І - Коледж мистецтв ім. І.Карабиця, ІІ - Медичний коледж, ІІІ - НВК №11, IV - Центр Професійно-технічної освіти, V - ЗОШ №5.

Чоловіки: І - СК «Металург», ІІ - м. Дружківка, ІІІ -СК «Атлет» НВК №11.

Переможців і призерів у вагових категоріях нагороджені грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту.

«Олімпійське лелеченя» у Бахмуті

Завершився міський етап змагань школярів 5-7 класів «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь команди 12-ти загальноосвітніх шкіл і гімназії «Сузір’я».

У програмі змагань комплексні естафети з  елементами легкої атлетики, футболу, баскетболу, флорболу, а також вікторина на олімпійську тематику.

Перше місце та кубок від управління з питань фізичної культури та спорту вибороли хлопчики та дівчата Навчального виховного комплексу №11, грамоти за друге та третє місця отримали команди ЗОШ № 1, ЗОШ № 9.

Переможці вибороли право змагатись у зональних обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя», які відбудуться у квітні.

Турнір з футбольного фрістайлу серед юнаків та дівчат у Покровську

На базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся турнір з футбольного фрістайлу серед юнаків та дівчат.

У змаганні взяли участь 34 спортсмена та спортсменки. Переміг Сергій Кобозев, друге місце посів Олександр Тертичний, третє місце – Ярослава Гурина.

Переможця і призерів нагороджено грамотами  ПМЦФЗН «Спорт для всіх».