Команда важкоатлетів Донеччини стала другою серед жінок та третьою серед чоловіків на Кубку України

З 9 по 13 лютого проходив Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, і за традицією останніх років його прийняло місто Чернігів.

Гідно проявили себе на змаганнях важкоатлети Донецької області, які в командному заліку серед жінок посіли друге місце, серед чоловіків – третє місце. Усього ж до скарбнички регіону медалі в сумі двоборства принесли сім спортсменів.

Так, переможцями у своїх вагових категоріях стали: до 94 кг – Ілля Куліков (Вугледар) із результатом у сумі 355 кг (ривок – 160 кг, поштовх – 195 кг), до 105 кг – Роман Зайцев (Краматорськ) із результатом 382 кг (ривок – 172 кг, поштовх – 210 кг).

«Срібло» здобули: у ваговій категорії до 48 кг – Надія Єфімчук (Бахмут), результат якої 149 кг (ривок – 63 кг, поштовх – 86 кг); до 53 кг – Марина Алєксандрова (Бахмут/Білозерське), яка в сумі здолала 164 кг (ривок – 74 кг, поштовх – 90 кг); до 63 кг – Олена Коханенко (Бахмут), результат якої 165 кг (ривок – 73 кг, поштовх – 92 кг).

На треті сходинки п’єдесталу піднімалися: у ваговій категорії до 58 кг – Анастасія Паніматченко (Дружківка) із результатом у сумі двоборства 156 кг (ривок – 70 кг, поштовх – 86 кг); до 77 кг – Віталій Митрофанов (Білозерське) із результатом 286 кг (ривок – 125 кг, поштовх – 161 кг).

Додамо, що 4 місце в категорії понад 90 кг посіла Діана Білик (Дружківка), п’ятою в категорії до 75 кг стала Христина Бородіна (Вугледар). Із пристойними результатами 6 сходинки посіли Максим Гамалюк (Дружківка) та Кирило Шаповалов (Маріуполь/Мангушський район) у вагових категоріях до 69 кг та до 77 кг відповідно.