Спортсменки Донеччини вибороли п’ять медалей відкритого Кубку України зі стрибків у воду

1-6 березня у Києві відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп А і В, у якому взяли участь представники восьми областей країни, міста Київ, а також гості з Австрії.

На змаганнях вдало виступили маріупольські спортсменки – вихованки тренера Юлії Лихачової з Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Меотіда».

«Золота рибка» Маріуполя Ніка Шурда здобула чотири нагороди: три золоті (синхрон вишка, синхрон трамплін 3 м, вишка індивідуал) і одну срібну (трамплін 3 м індивідуал).

Олександра Левицька стала бронзовою призеркою (синхрон вишка), а Ілля Шабанов посів четверте місце (трамплін 1 м).