Самбісти Донецької області вибороли 7 нагород на Кубку України

2-4 березня в Луцьку проходив Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок в спортивному та бойовому розділах.

Донецьку область на змаганнях представили 20 спортсменів, у активі яких виявилося 3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі. Це дозволило нашій збірній посісти 5 командне місце серед 20 регіонів-учасників чемпіонату.

У перший змагальний день кращою у ваговій категорії до 52 кг стала Тетяна Джабраїлова, бронзовою призеркою в категорії до 68 кг – Карина Саркісян.

У другий день здобуток самбісток Донеччини поповнили Олександра Камінська та Ганна Островська, які піднялися на першу і другу сходинку п’єдесталу (відповідно) у ваговій категорії до 48 кг, а також Лідія Алексєєва, що стала третьою в категорії до 72 кг.

Серед чоловіків нагородами відзначились: Грачик Осіпян – «золото» у категорії до 52 кг, Роман Трохимчук – «бронза» у бойовому розділі самбо в категорії до 100 кг.