Тхеквондисти Донеччини здобули 3 медалі на міжнародному турнірі «Ukraine Open Cup 2017»

13-14 травня в Харкові проходив міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup» класу G-1.

За медалями та рейтинговими очками приїхали спортсмени з різних країн світу – з Європи, Азії, Африки, а також Південної Америки. Змагання проводилися в трьох вікових категоріях: дорослі, кадети та юніори.

Тхеквондисти Донецької області за підсумками турніру отримали 3 нагороди: одну золоту та дві бронзові.

«Золото» серед кадетів у ваговій категорії до 53 кг здобув 14-річний Артем Гарбар (тренери Володимир Страшненко, Сергій Гарбар), який з рахунком 20:6 переміг киянина Олександра Поврознюка.

Бронзовими призерами змагань серед представників Донеччини стали Марк Волино – серед юніорів у ваговій категорії до 55 кг та Андрій Гарбар – серед чоловіків у ваговій категорії до 87 кг. Обом спортсменам по 16 років, їх тренерами є Юрій Бірюков та Володимир Страшненко.