До Дня Перемоги в Бахмуті відбувся турнір зі стріболу

У Бахмуті до Дня Перемоги пройшов ряд спортивних заходів, одним з яких став турнір зі стрітболу.

На майданчиках навчально-виховного комплексу № 11 зібралося десять команд – юнаки загальноосвітніх шкіл, Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки.

У підгрупах по п’ять команд проводились ігри за системою «кожен з кожним», де перше місце давало право боротись у «стиковій» грі за звання переможця турніру.

У першій групі не було рівних юнакам-олімпійцям, які жодного разу не програли. У другій підгрупі перше місце вибороли юнаки ЗОШ № 12.

У фінальній грі майстерність «олімпійців» була більш переконливою. Третю сходинку п’єдесталу поділили юнаки ЗОШ № 5 та ЗОШ № 24.

Кращі снайпери та кращі гравці турніру були нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.