У Бахмуті та Покровську відбулися обласні змагання серед ветеранів

6 травня в Бахмуті відбулися змагання з легкої атлетики в рамках XII спортивних ігор ветеранів Донецької області.

Учасники визначали кращих у цілій низці бігових дисциплін. У підсумку, перше місце посіла команда Бахмуту, друге – Соледару, третє – команда Соледар-2.

7 травня в Покровську в рамках XII спортивних ігор ветеранів Донецької області пройшли змагання з настільного тенісу.

Тут участь взяли 12 команд: з Білозерського, Дружківки, Краматорська, Курахового, Лиману, Мирнограда, Покровська, Покровського району, Селидового, Слов'янську, Торецька, переселенці з Торезу.

3 місце – Сергій Кієнко (Дружківка).

У командному заліку з настільного тенісу третє місце посіла команда з Лиману, на другому місці – представники Дружківка, а переможцями стали ветерани з Покровська.