Пауерліфтери Донеччини на чемпіонаті Європи-2017: підсумки виступів 8-9 травня

8 травня в Малазі (Іспанія) стартував чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

Першими на поміст вийшли дівчата – у цій категорії Донецьку область у складі збірної команди України представляли три спортсменки.

Анна Декерменджи з селища Юр’ївка Мангушського району, вихованка тренера Івана Збандута, у ваговій категорії до 57 кг завоювала три «срібла»: у присіданні (результат – 145 кг), у жимі лежачи (82,5 кг) і в сумі триборства (347,5 кг).

Дар’я Русаненко з Дружківки, вихованка тренера Сергія Федоренка, у ваговій категорії до 63 кг стала кращою в сумі триборства з результатом 435 кг: присідання – 192,5 кг (1 місце), жим лежачи – 90 кг (1 місце), станова тяга – 152,5 кг (2 місце).

Руслана Краснова з Маріуполя, вихованка тренерів Олега Краснова і Степана Ніколюкіна, у ваговій категорії до 72 кг стала чемпіонкою Європи в сумі триборства з результатом 432,5 кг: присідання – 170 кг (1 місце), жим лежачи – 107,5 кг (2 місце), станова тяга – 155 кг (1 місце).

У змаганнях серед юнаків на чемпіонаті Європи Донецьку область представляв дебютант – Артем Шевченко з Мирнограду, вихованець тренера Костянтина Бордюга. У ваговій категорії до 93 кг він показав такі результати: другі місця – присідання (260 кг) і станова тяга (257,5 кг), треті місця – жим лежачи (135 кг) і сума триборства (652,5 кг).

9 травня в боротьбу за нагороди вступили юніори.

Руслан Рузімурадов з Дружківки, вихованець тренера Сергія Федоренка, у ваговій категорії до 66 кг став срібним призером із сумою триборства 657,5 кг: присідання – 255 кг (2 місце), жим лежачи – 187,5 кг (1 місце), станова тяга – 215 кг (5 місце).

Наступним виступав Владислав Чорний із селища Юр’ївка Мангушського району, вихованець тренера Івана Збандута. У ваговій категорії до 74 кг він присів з 285 кг (3 місце), вижав 165 кг (5 місце), потягнув 270 кг (2 місце), у сумі зібравши 720 кг (3 місце).

Завершував день виступів пауерліфтерів Донецької області Костянтин Мусієнко з Дружківки, вихованець тренера Сергія Федоренка. У ваговій категорії до 83 кг Костянтин показав такі результати: присідання – 300 кг (2 місце), жим лежачи – 240 кг (1 місце), станова тяга – 285 кг (3 місце), сума триборства – 825 кг (2 місце).