У Краматорську відбувся відкритий турнір з плавання «NKMZ Open Swimming Cup»

22-23 квітня в Краматорську на базі басейну в ДКіТ НКМЗ пройшов перший відкритий турнір з плавання «NKMZ Open Swimming Cup».

У категорії «Мастерс» звання кращих оскаржували 23 спортсмена з Краматорська, Соледара, Києва та Полтави. Також у турнірі змагалося близько 70 дітей.

У командній першості перше місце посіла команда «Блюмінг-2» (НКМЗ), друге – «Блюмінг-1» (НКМЗ), третє – команда «Артемсіль» (Соледар). У команді «Блюмінг» кращі результати показали Денис Царюк, Максим Царюк і Олександр Воротняк.

У абсолютному віці в багатоборстві серед чоловіків найкращим став «Мастерс» Артур Машиністов із Соледара, а в змаганнях жінок найкращою спортсменкою змагань визнана Оксана Золотько (Київ-Бровари, клуб «No Stars»).