Триатлоністи Донеччини – кращі за підсумками відкритого чемпіонату України в приміщенні

20-23 квітня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні.

Донецьку область на змаганнях успішно представили спортсмени школи вищої спортивної майстерності, вихованці тренера Георгія Драгуляна.

Серед чоловіків на п’єдесталі пошани опинилися відразу два наших триатлоністи: Іван Меньшиков – на вищій сходинці, Дмитро Шабанов – на третій. Також Дмитро Шабанов став кращим у змаганнях серед юніорів.

Андрій Золотухін у особистому заліку посів 4 місце серед юніорів та 10 місце серед чоловіків.

Данило Фарбун був десятим у юнацьких змаганнях.

Серед жінок до трійки призерів знову увійшли два спортсмени Донеччини: Маргарита Крилова здобула «срібло», Віра Соснова – «бронзу». Ганна Пакшаєва посіла тут 9 місце.

Успішні виступи триатлоністів Донецької області на відкритому чемпіонаті України у Львові дозволили їм стати кращими в загальнокомандному заліку у вікових категоріях чоловіки і жінки.