Борці вільного стилю Донеччини – володарі «золота» всеукраїнських змагань

Минулого тижня, 12-14 квітня, відбулося декілька турнірів з вільної боротьби, за підсумками яких спортсмени Донецької області здобули золоті медалі.

У Дніпрі проходив Кубок України з боротьби вільної та греко-римської серед ветеранів спорту, де маріуполець Сергій Шевцов переміг у ваговій категорії 69 кг.

У Мелітополі відбувся ХІV відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» з боротьби вільної серед чоловіків та жінок. Маріупольський спортсмен Борис Бородінов, представник Школи вищої спортивної майстерності, став кращим у ваговій категорії 86 кг, здобувши 4 перемоги. Завдяки цьому успішному виступу Борис виконав норматив майстра спорту України. Готували Бородинова до змагань тренери Сергій Попов та Едуард Харачура.