Велосипедист Донеччини Даніїл Нікулін здобув «золото» чемпіонату України на треку

10-14 квітня у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту на треку серед юніорів та юнаків.

Усього в змаганнях брали участь 122 спортсмени з 18 команд. Донеччину на юніорських заїздах представляли три вихованця обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту: Даніїл Нікулін (тренер – заслужений тренер України Валерій Красов), Олександр Шеін та Данило Білоус (тренери Ілона Шевченко, Валерій Красов).

У олімпійській дисципліні – командна гонка переслідування на 4 км – Нікуліну вдалося отримати золоту медаль. Разом з львів’янином Олександром Кривичем, представниками Білої Церкви Романом Барановським та Олександром Шевченко хлопці показали кращий час – 4:30.

Відзначимо, що друге місце з часом 4:38 посів колектив Вінницької області, третє – Львівської області. Дебютанти трекових змагань Олександр Шеін та Данило Білоус у команді з двома білоцерківцями змогли посісти 7 місце серед 14 учасників.

У ще одній дисципліні – групова гонка-скретч – Даніїл Нікулін мав на меті покращити свої швидкісні якості та в підсумку фінішував шостим.